28B0375-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B0375-000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 28B0375-000
Producator / Marca: Laird Technologies
Descrierea produsului FERRITE CORE 125 OHM SOLID
Foi de date: 1.28B0375-000.pdf2.28B0375-000.pdf3.28B0375-000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 28B0375-000
Număr parc 28B0375-000 Producător Laird Technologies
Descriere FERRITE CORE 125 OHM SOLID Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 324941 pcs Fișa cu date 1.28B0375-000.pdf2.28B0375-000.pdf3.28B0375-000.pdf
Tip Round Serie 28
Evaluări - Dimensiunea exterioară 0.375" Dia (9.53mm)
Alte nume 240-2764
28B0375-000-ND
Tipul de montare Free Hanging
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Material 28
Lungime 0.410" (10.41mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dimensiunea interioară 0.200" Dia (5.08mm) Impedanță @ Frecvență 125 Ohm @ 100MHz
descriere detaliata Solid Free Hanging Ferrite Core 125 Ohm @ 100MHz ID 0.200" Dia (5.08mm) OD 0.375" Dia (9.53mm) Length 0.410" (10.41mm) Proiecta Solid