TRA4303P
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TRA4303P
Producator / Marca: Laird Technologies - Antennas
Descrierea produsului RF ANT 440MHZ DOME N FEM PAN MT
Foi de date: TRA4303P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TRA4303P
Număr parc TRA4303P Producător Laird Technologies - Antennas
Descriere RF ANT 440MHZ DOME N FEM PAN MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1781 pcs Fișa cu date TRA4303P.pdf
VSWR 2 terminare Connector, N Female
Serie Phantom® Întoarcere pierdere -
Putere - Max 100W ambalare Bulk
Număr de benzi 1 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Înălțime (Max) 4.135" (105.03mm)
Câştig 3dBi Interval de frecvență 430MHz ~ 450MHz
Grupul de frecvențe UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Frecvență (centru / bandă) 440MHz
Caracteristici - descriere detaliata 440MHz Dome RF Antenna 430MHz ~ 450MHz 3dBi Connector, N Female Panel Mount