EXC902SF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXC902SF
Producator / Marca: Laird Technologies - Antennas
Descrierea produsului RF ANT 931MHZ WHIP STR SF CONN
Foi de date: 1.EXC902SF.pdf2.EXC902SF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EXC902SF
Număr parc EXC902SF Producător Laird Technologies - Antennas
Descriere RF ANT 931MHZ WHIP STR SF CONN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7056 pcs Fișa cu date 1.EXC902SF.pdf2.EXC902SF.pdf
VSWR 1.5 terminare Connector, SF
Serie EXC Întoarcere pierdere -
Putere - Max 50W ambalare Bulk
Număr de benzi 1 Tipul de montare Connector Mount
Ingress Protection - Înălțime (Max) 3.650" (92.71mm)
Câştig - Interval de frecvență 902MHz ~ 960MHz
Grupul de frecvențe UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Frecvență (centru / bandă) 931MHz
Caracteristici - descriere detaliata 931MHz Bluetooth, Wi-Fi Whip, Straight RF Antenna 902MHz ~ 960MHz Connector, SF Connector Mount