EXC806HT
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXC806HT
Producator / Marca: Laird Technologies - Antennas
Descrierea produsului RF ANT 836MHZ WHIP STR HT CONN
Foi de date: 1.EXC806HT.pdf2.EXC806HT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EXC806HT
Număr parc EXC806HT Producător Laird Technologies - Antennas
Descriere RF ANT 836MHZ WHIP STR HT CONN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8802 pcs Fișa cu date 1.EXC806HT.pdf2.EXC806HT.pdf
VSWR 1.5 terminare Connector, HT
Serie EXC Întoarcere pierdere -
Putere - Max 50W ambalare Bulk
Număr de benzi 1 Tipul de montare Connector Mount
Ingress Protection - Înălțime (Max) 4.600" (116.84mm)
Câştig - Interval de frecvență 806MHz ~ 866MHz
Grupul de frecvențe UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Frecvență (centru / bandă) 836MHz
Caracteristici - descriere detaliata 836MHz Bluetooth, Wi-Fi Whip, Straight RF Antenna 806MHz ~ 866MHz Connector, HT Connector Mount