EXB164PL
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXB164PL
Producator / Marca: Laird Technologies - Antennas
Descrierea produsului RF ANT 169MHZ WHIP STR PL CONN
Foi de date: EXB164PL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EXB164PL
Număr parc EXB164PL Producător Laird Technologies - Antennas
Descriere RF ANT 169MHZ WHIP STR PL CONN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5703 pcs Fișa cu date EXB164PL.pdf
VSWR 1.5 terminare Connector, PL
Serie EXB Întoarcere pierdere -
ambalare Bulk Număr de benzi 1
Tipul de montare Connector Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Înălțime (Max) 6.000" (152.40mm) Câştig 0dBi
Interval de frecvență 164MHz ~ 174MHz Grupul de frecvențe VHF (f < 300 MHz)
Frecvență (centru / bandă) 169MHz Caracteristici -
descriere detaliata 169MHz Whip, Straight RF Antenna 164MHz ~ 174MHz 0dBi Connector, PL Connector Mount Aplicații -