EXB136MX
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EXB136MX
Producator / Marca: Laird Technologies - Antennas
Descrierea produsului RF ANT 140MHZ WHIP STR MX CONN
Foi de date: EXB136MX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EXB136MX
Număr parc EXB136MX Producător Laird Technologies - Antennas
Descriere RF ANT 140MHZ WHIP STR MX CONN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6861 pcs Fișa cu date EXB136MX.pdf
VSWR 1.5 terminare Connector, MX
Serie EXB Întoarcere pierdere -
ambalare Bulk Număr de benzi 1
Tipul de montare Connector Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Înălțime (Max) 7.300" (185.42mm) Câştig 0dBi
Interval de frecvență 136MHz ~ 144MHz Grupul de frecvențe VHF (f < 300 MHz)
Frecvență (centru / bandă) 140MHz Caracteristici -
descriere detaliata 140MHz Whip, Straight RF Antenna 136MHz ~ 144MHz 0dBi Connector, MX Connector Mount Aplicații -