B8965CNN
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B8965CNN
Producator / Marca: Laird Technologies - Antennas
Descrierea produsului RF ANT 933MHZ WHIP STR NMO BASE
Foi de date: 1.B8965CNN.pdf2.B8965CNN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B8965CNN
Număr parc B8965CNN Producător Laird Technologies - Antennas
Descriere RF ANT 933MHZ WHIP STR NMO BASE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1088 pcs Fișa cu date 1.B8965CNN.pdf2.B8965CNN.pdf
VSWR 2 terminare Connector, NMO
Serie - Întoarcere pierdere -
ambalare Bulk Număr de benzi 1
Tipul de montare Base Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP67
Înălțime (Max) - Câştig 5dBi
Interval de frecvență 896MHz ~ 970MHz Grupul de frecvențe UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Frecvență (centru / bandă) 933MHz Caracteristici -
descriere detaliata 933MHz Whip, Straight RF Antenna 896MHz ~ 970MHz 5dBi Connector, NMO Base Mount Aplicații -
Tipul antenei Whip, Straight
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
B8965CN
B8965CN
Producători: Laird Technologies - Antennas
Descriere: RF ANT 933MHZ WHIP STR NMO BASE
In stoc: 2493 pcs
Descarca: B8965CN.pdf
RFQ
B8965CNRO
B8965CNRO
In stoc: 5084 pcs
Descarca: B8965CNRO.pdf
RFQ
B8963
B8963
Descarca:
B8965CNSRO
B8965CNSRO
Descarca: B8965CNSRO.pdf
B8965CR
B8965CR
Descarca: B8965CR.pdf
B8924T
B8924T
Producători: Pulse Electronics Corporation
Descriere: IC CHIP
Descarca:
B8965CNR
B8965CNR
Descarca: B8965CNR.pdf
B8965CNS
B8965CNS
Descriere: RF ANT 896MHZ WHIP STR NMO BASE
Descarca: B8965CNS.pdf
B8962N
B8962N
Descriere: WHIP MC 1/2 896-970MHZ 2.4CH NGP
B8965C
B8965C
Descarca: B8965C.pdf
B8965CS
B8965CS
Descarca: B8965CS.pdf
B89S59NLT
B89S59NLT
Descriere: IC CHIP
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW