LRF3WLF-01-R005F
TT Electronics/IRC
LRF3WLF-01-R005F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LRF3WLF-01-R005F
Producator / Marca: TT Electronics/IRC
Descrierea produsului RES SMD 0.005 OHM 3W 2512 WIDE
Foi de date: LRF3WLF-01-R005F.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LRF3WLF-01-R005F
Număr parc LRF3WLF-01-R005F Producător TT Electronics/IRC
Descriere RES SMD 0.005 OHM 3W 2512 WIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6819 pcs Fișa cu date LRF3WLF-01-R005F.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 3W
Tensiune - Defalcare 1225 Grosime (Max) ±100ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.125" L x 0.250" W (3.18mm x 6.35mm) Serie LRF3W
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare Wide 2512 (6432 Metric), 1225
Alte nume 4545080841
LRC-LRF3WLF-01-R005-F
LRC-LRF3WLF-01-R005F
LRCLRF3WLF01R005F
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului LRF3WLF-01-R005F
Înălțime - așezată (Max) 0.037" (0.94mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
lui FIFO 2 Descriere extinsă 0.005 Ohm ±1% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±1% Descriere RES SMD 0.005 OHM 3W 2512 WIDE