SAN.M18.GLA.6GZ
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SAN.M18.GLA.6GZ
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului PLUG INLINE
Foi de date: SAN.M18.GLA.6GZ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SAN.M18.GLA.6GZ
Număr parc SAN.M18.GLA.6GZ Producător LEMO
Descriere PLUG INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4054 pcs Fișa cu date SAN.M18.GLA.6GZ.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți M18 Shell Material Sulfone
Shell Finish - Serie SP
ambalare Bulk Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -50°C ~ 170°C Numărul de poziții 18
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Ratingul curent 2.5A Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Gray
Deschiderea cablurilor 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Materialul din spate, placarea Sulfone