PSG.M0.4YL.MC52NZ
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSG.M0.4YL.MC52NZ
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
Foi de date: PSG.M0.4YL.MC52NZ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PSG.M0.4YL.MC52NZ
Număr parc PSG.M0.4YL.MC52NZ Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5975 pcs Fișa cu date PSG.M0.4YL.MC52NZ.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți M04 Shell Material Polyoxymethylene (POM), Acetal
Shell Finish - Serie 1P
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -50°C ~ 90°C Numărul de poziții 4
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP64 - Dust Tight, Water Resistant Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull, Detent Lock descriere detaliata 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 8A Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Black
Deschiderea cablurilor 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Materialul din spate, placarea Polyoxymethylene (POM), Acetal