PKG.3B.310.CLLD12Z
Prezentarea produsului
Număr parc: PKG.3B.310.CLLD12Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Foi de date: PKG.3B.310.CLLD12Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PKG.3B.310.CLLD12Z
Număr parc PKG.3B.310.CLLD12Z Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2881 pcs Fișa cu date PKG.3B.310.CLLD12Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 310 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 3B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 10
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 12A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.425" ~ 0.469" (10.80mm ~ 11.90mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome