PKG.2B.312.CLLD99
Prezentarea produsului
Număr parc: PKG.2B.312.CLLD99
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 12PS GOLD SOLDER
Foi de date: PKG.2B.312.CLLD99.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PKG.2B.312.CLLD99
Număr parc PKG.2B.312.CLLD99 Producător LEMO
cantitate valabila 2883 pcs Fișa cu date PKG.2B.312.CLLD99.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 312 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 12
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Ratingul curent 7A
Materiale de contact Bronze Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare Silver Deschiderea cablurilor 0.362" ~ 0.390" (9.20mm ~ 9.90mm)