PKG.1K.308.CLLC55Z
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PKG.1K.308.CLLC55Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
Foi de date: PKG.1K.308.CLLC55Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PKG.1K.308.CLLC55Z
Număr parc PKG.1K.308.CLLC55Z Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6329 pcs Fișa cu date PKG.1K.308.CLLC55Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 308 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 8
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 5A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome