PHJ.2B.307.CYCD52Z
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PHJ.2B.307.CYCD52Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 7POS GOLD CRIMP
Foi de date: PHJ.2B.307.CYCD52Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PHJ.2B.307.CYCD52Z
Număr parc PHJ.2B.307.CYCD52Z Producător LEMO
Descriere CONN RCPT MALE 7POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7027 pcs Fișa cu date PHJ.2B.307.CYCD52Z.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 307 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare J
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 7
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 7 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 11A Materiale de contact Brass
Contact Finisare Grosime - Împerechere 39.4µin (1.00µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome