PHG.4B.340.CYMD15
Prezentarea produsului
Număr parc: PHG.4B.340.CYMD15
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 40POS GOLD CRIMP
Foi de date: PHG.4B.340.CYMD15.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PHG.4B.340.CYMD15
Număr parc PHG.4B.340.CYMD15 Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 40POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4943 pcs Fișa cu date PHG.4B.340.CYMD15.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 340 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 4B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 40
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 40 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 2A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.535" ~ 0.591" (13.60mm ~ 15.00mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome