PHG.3B.330.CLLD10Z
Prezentarea produsului
Număr parc: PHG.3B.330.CLLD10Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 30POS SOLDER CUP
Foi de date: PHG.3B.330.CLLD10Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PHG.3B.330.CLLD10Z
Număr parc PHG.3B.330.CLLD10Z Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 30POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3011 pcs Fișa cu date PHG.3B.330.CLLD10Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 330 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 3B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 30
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 30 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Ratingul curent 3.5A
Materiale de contact Bronze Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare Silver Deschiderea cablurilor 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm)
Materialul din spate, placarea Brass, Chrome Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PHG.3B.326.CLLD72Z
PHG.3B.326.CLLD72Z
Producători: LEMO
Descriere: CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP
In stoc: 6670 pcs
Descarca: PHG.3B.326.CLLD72Z.pdf
RFQ
PHG.3B.330.CLLD10
PHG.3B.330.CLLD10
Producători: LEMO
Descriere: CONN RCPT FMALE 30POS SOLDER CUP