PHG.3B.316.CYMM52
Prezentarea produsului
Număr parc: PHG.3B.316.CYMM52
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Foi de date: PHG.3B.316.CYMM52.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PHG.3B.316.CYMM52
Număr parc PHG.3B.316.CYMM52 Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4636 pcs Fișa cu date PHG.3B.316.CYMM52.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 316 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 3B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 16
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 8A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome