PHG.2K.319.KLLC65Z
Prezentarea produsului
Număr parc: PHG.2K.319.KLLC65Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Foi de date: PHG.2K.319.KLLC65Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PHG.2K.319.KLLC65Z
Număr parc PHG.2K.319.KLLC65Z Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6726 pcs Fișa cu date PHG.2K.319.KLLC65Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 319 Shell Material Brass
Shell Finish Black Chrome Serie 2K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 19
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 5A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Black
Deschiderea cablurilor 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Black Chrome