PHG.2K.310.CYMC45Z
Prezentarea produsului
Număr parc: PHG.2K.310.CYMC45Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
Foi de date: PHG.2K.310.CYMC45Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PHG.2K.310.CYMC45Z
Număr parc PHG.2K.310.CYMC45Z Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6211 pcs Fișa cu date PHG.2K.310.CYMC45Z.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 310 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 10
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent 8A
Materiale de contact Bronze Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare Silver Deschiderea cablurilor 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm)