PHG.2B.318.CLLD52Z
Prezentarea produsului
Număr parc: PHG.2B.318.CLLD52Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP
Foi de date: PHG.2B.318.CLLD52Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PHG.2B.318.CLLD52Z
Număr parc PHG.2B.318.CLLD52Z Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4103 pcs Fișa cu date PHG.2B.318.CLLD52Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 318 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 18
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 5.5A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome