PHG.2B.306.CYMD42
Prezentarea produsului
Număr parc: PHG.2B.306.CYMD42
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP
Foi de date: PHG.2B.306.CYMD42.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PHG.2B.306.CYMD42
Număr parc PHG.2B.306.CYMD42 Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7068 pcs Fișa cu date PHG.2B.306.CYMD42.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 306 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 6
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 12A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome