PHG.2B.305.CLLD82Z
Prezentarea produsului
Număr parc: PHG.2B.305.CLLD82Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Foi de date: PHG.2B.305.CLLD82Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PHG.2B.305.CLLD82Z
Număr parc PHG.2B.305.CLLD82Z Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5083 pcs Fișa cu date PHG.2B.305.CLLD82Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 305 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 5
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 14A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome