PHG.1B.305.CLLD42Z
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PHG.1B.305.CLLD42Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Foi de date: PHG.1B.305.CLLD42Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PHG.1B.305.CLLD42Z
Număr parc PHG.1B.305.CLLD42Z Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7055 pcs Fișa cu date PHG.1B.305.CLLD42Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 305 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 5
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Ratingul curent 9A
Materiale de contact Bronze Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare Silver Deschiderea cablurilor 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm)