PHG.0K.305.CYMC45Z
Prezentarea produsului
Număr parc: PHG.0K.305.CYMC45Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP
Foi de date: PHG.0K.305.CYMC45Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PHG.0K.305.CYMC45Z
Număr parc PHG.0K.305.CYMC45Z Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6903 pcs Fișa cu date PHG.0K.305.CYMC45Z.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 305 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 0K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 5
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 6.5A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome