PHG.0K.305.CLLC25Z
Prezentarea produsului
Număr parc: PHG.0K.305.CLLC25Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Foi de date: PHG.0K.305.CLLC25Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PHG.0K.305.CLLC25Z
Număr parc PHG.0K.305.CLLC25Z Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3314 pcs Fișa cu date PHG.0K.305.CLLC25Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 305 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 0K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 5
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 6.5A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.083" ~ 0.098" (2.10mm ~ 2.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PHG.0K.305.CLLC25
PHG.0K.305.CLLC25
Producători: LEMO
Descriere: CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP