PHG.0K.303.CLLC45
Prezentarea produsului
Număr parc: PHG.0K.303.CLLC45
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP
Foi de date: PHG.0K.303.CLLC45.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PHG.0K.303.CLLC45
Număr parc PHG.0K.303.CLLC45 Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5460 pcs Fișa cu date PHG.0K.303.CLLC45.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 303 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 0K
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 3
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 8A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome