PHG.0B.309.CLLD56Z
Prezentarea produsului
Număr parc: PHG.0B.309.CLLD56Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP
Foi de date: PHG.0B.309.CLLD56Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PHG.0B.309.CLLD56Z
Număr parc PHG.0B.309.CLLD56Z Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2934 pcs Fișa cu date PHG.0B.309.CLLD56Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 309 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 0B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 9
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 9 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Ratingul curent 2A
Materiale de contact Bronze Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare Silver Deschiderea cablurilor 0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm)