PHC.0B.305.CLLD42Z
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PHC.0B.305.CLLD42Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Foi de date: PHC.0B.305.CLLD42Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PHC.0B.305.CLLD42Z
Număr parc PHC.0B.305.CLLD42Z Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5907 pcs Fișa cu date PHC.0B.305.CLLD42Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 305 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 0B
ambalare Bulk Orientare C
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 5
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 6.5A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PHC.0B.305.CLLD52Z
PHC.0B.305.CLLD52Z
Producători: LEMO
Descriere: CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
In stoc: 4514 pcs
Descarca: PHC.0B.305.CLLD52Z.pdf
RFQ
PHC.0B.305.CLLD42
PHC.0B.305.CLLD42
Producători: LEMO