PHB.0B.303.CYMD42Z
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PHB.0B.303.CYMD42Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP
Foi de date: PHB.0B.303.CYMD42Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PHB.0B.303.CYMD42Z
Număr parc PHB.0B.303.CYMD42Z Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6025 pcs Fișa cu date PHB.0B.303.CYMD42Z.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 303 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 0B
ambalare Bulk Orientare B
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 3
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 8A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome