PHA.2K.305.CYMC65Z
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PHA.2K.305.CYMC65Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP
Foi de date: PHA.2K.305.CYMC65Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PHA.2K.305.CYMC65Z
Număr parc PHA.2K.305.CYMC65Z Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2872 pcs Fișa cu date PHA.2K.305.CYMC65Z.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 305 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2K
ambalare Bulk Orientare A
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 5
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 14A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome