PFG.M0.9TL.AC52NZ
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PFG.M0.9TL.AC52NZ
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP
Foi de date: PFG.M0.9TL.AC52NZ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PFG.M0.9TL.AC52NZ
Număr parc PFG.M0.9TL.AC52NZ Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2782 pcs Fișa cu date PFG.M0.9TL.AC52NZ.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți M09 Shell Material Polyetherimide (PEI)
Shell Finish - Serie 1P
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -50°C ~ 170°C Numărul de poziții 9
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP64 - Dust Tight, Water Resistant Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull, Detent Lock descriere detaliata 9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 3A Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Black
Deschiderea cablurilor 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Materialul din spate, placarea Polyetherimide (PEI)