PFG.2B.302.CYMD72Z
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PFG.2B.302.CYMD72Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 2POS GOLD CRIMP
Foi de date: PFG.2B.302.CYMD72Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PFG.2B.302.CYMD72Z
Număr parc PFG.2B.302.CYMD72Z Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 2POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3699 pcs Fișa cu date PFG.2B.302.CYMD72Z.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 302 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 2B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 2
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 25A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome