PFG.1B.306.CYMD42Z
Prezentarea produsului
Număr parc: PFG.1B.306.CYMD42Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP
Foi de date: PFG.1B.306.CYMD42Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PFG.1B.306.CYMD42Z
Număr parc PFG.1B.306.CYMD42Z Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4528 pcs Fișa cu date PFG.1B.306.CYMD42Z.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 306 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 6
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 7A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome