PFG.0B.304.CYMD52
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PFG.0B.304.CYMD52
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
Foi de date: PFG.0B.304.CYMD52.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PFG.0B.304.CYMD52
Număr parc PFG.0B.304.CYMD52 Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6922 pcs Fișa cu date PFG.0B.304.CYMD52.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 304 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 0B
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 4
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent 7A
Materiale de contact Bronze Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare Silver Deschiderea cablurilor 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Materialul din spate, placarea Brass, Chrome Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PFG.0B.304.CYMD35
PFG.0B.304.CYMD35
Producători: LEMO
Descriere: CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
In stoc: 3085 pcs
Descarca: PFG.0B.304.CYMD35.pdf
RFQ
PFG.0B.304.CYMD52Z
PFG.0B.304.CYMD52Z
Producători: LEMO