PFA.M0.4NL.CC65Z
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PFA.M0.4NL.CC65Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Foi de date: PFA.M0.4NL.CC65Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PFA.M0.4NL.CC65Z
Număr parc PFA.M0.4NL.CC65Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6878 pcs Fișa cu date PFA.M0.4NL.CC65Z.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți M04 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serie 1P
ambalare Bulk Orientare A
Temperatura de Operare -50°C ~ 90°C Numărul de poziții 4
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull, Detent Lock
descriere detaliata 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent 8A
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare Black Deschiderea cablurilor 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)