PFA.1B.308.CYMD72
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PFA.1B.308.CYMD72
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP
Foi de date: PFA.1B.308.CYMD72.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PFA.1B.308.CYMD72
Număr parc PFA.1B.308.CYMD72 Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5561 pcs Fișa cu date PFA.1B.308.CYMD72.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 308 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1B
ambalare Bulk Orientare A
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 8
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent 5A
Materiale de contact Bronze Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare Silver Deschiderea cablurilor 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)