PEW.5M.114.XLMT
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PEW.5M.114.XLMT
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 114POS CRIMP
Foi de date: PEW.5M.114.XLMT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PEW.5M.114.XLMT
Număr parc PEW.5M.114.XLMT Producător LEMO
Descriere CONN RCPT FMALE 114POS CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6706 pcs Fișa cu date PEW.5M.114.XLMT.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 114 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie 5M
ambalare Bulk Orientare W
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 114
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP68 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 114 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 2A Materiale de contact Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere 59.0µin (1.50µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Gray
Deschiderea cablurilor 1.122" (28.50mm) Materialul din spate, placarea -