PCA.3S.310.CNLL97
Prezentarea produsului
Număr parc: PCA.3S.310.CNLL97
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN CIRC RCPT 10POS SOLDER CUP
Foi de date: PCA.3S.310.CNLL97.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PCA.3S.310.CNLL97
Număr parc PCA.3S.310.CNLL97 Producător LEMO
Descriere CONN CIRC RCPT 10POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6425 pcs Fișa cu date PCA.3S.310.CNLL97.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 310 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 3S
ambalare Bulk Orientare Keyed
Temperatura de Operare -55°C ~ 250°C Numărul de poziții 10
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-2
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 9A Materiale de contact Brass, Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.343" ~ 0.382" (8.70mm ~ 9.70mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome