PCA.3E.318.CLLK15
Prezentarea produsului
Număr parc: PCA.3E.318.CLLK15
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN CIRC RCPT 18POS SOLDER CUP
Foi de date: PCA.3E.318.CLLK15.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PCA.3E.318.CLLK15
Număr parc PCA.3E.318.CLLK15 Producător LEMO
Descriere CONN CIRC RCPT 18POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4245 pcs Fișa cu date PCA.3E.318.CLLK15.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 318 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 3E
ambalare Bulk Orientare Keyed
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 18
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 6A Materiale de contact Brass, Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.555" ~ 0.591" (14.10mm ~ 15.00mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome