PCA.1E.304.CLLC45Z
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PCA.1E.304.CLLC45Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN CIRC RCPT 4POS SOLDER CUP
Foi de date: PCA.1E.304.CLLC45Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PCA.1E.304.CLLC45Z
Număr parc PCA.1E.304.CLLC45Z Producător LEMO
Descriere CONN CIRC RCPT 4POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5482 pcs Fișa cu date PCA.1E.304.CLLC45Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 304 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome Serie 1E
ambalare Bulk Orientare Keyed
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 4
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 10A Materiale de contact Brass, Bronze
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm) Materialul din spate, placarea Brass, Chrome
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PCA.1E.304.CLLC20
PCA.1E.304.CLLC20
Producători: LEMO
Descriere: CONN CIRC RCPT 4POS SOLDER CUP
In stoc: 6655 pcs
Descarca: PCA.1E.304.CLLC20.pdf
RFQ
PCA.1E.304.CLLC65
PCA.1E.304.CLLC65
Producători: LEMO
In stoc: 4894 pcs
Descarca: PCA.1E.304.CLLC65.pdf
RFQ
PCA.1E.304.CLLC45
PCA.1E.304.CLLC45