PAG.M1.0NL.AC39Z
Prezentarea produsului
Număr parc: PAG.M1.0NL.AC39Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Foi de date: PAG.M1.0NL.AC39Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PAG.M1.0NL.AC39Z
Număr parc PAG.M1.0NL.AC39Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5550 pcs Fișa cu date PAG.M1.0NL.AC39Z.pdf
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -50°C ~ 150°C Numărul de poziții 10
Tipul de fixare Push-Pull, Detent Lock descriere detaliata 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 3A Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Black
Deschiderea cablurilor 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Materialul din spate, placarea Polysulfone (PSU)