PAG.M0.8NL.CC52N
Prezentarea produsului
Număr parc: PAG.M0.8NL.CC52N
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Foi de date: PAG.M0.8NL.CC52N.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PAG.M0.8NL.CC52N
Număr parc PAG.M0.8NL.CC52N Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6211 pcs Fișa cu date PAG.M0.8NL.CC52N.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți M08 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serie 1P
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -50°C ~ 150°C Numărul de poziții 8
Tipul de fixare Push-Pull, Detent Lock descriere detaliata 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 5A Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Black
Deschiderea cablurilor 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Materialul din spate, placarea Polysulfone (PSU)
Aplicații Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PAG.M0.8NL.AC65N
PAG.M0.8NL.AC65N
Producători: LEMO
Descriere: CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
In stoc: 6076 pcs
Descarca: PAG.M0.8NL.AC65N.pdf
RFQ
PAG.M0.8NL.CC52NZ
PAG.M0.8NL.CC52NZ
Producători: LEMO
Descriere: CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP