PAG.M0.8GL.CC52G
Prezentarea produsului
Număr parc: PAG.M0.8GL.CC52G
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Foi de date: PAG.M0.8GL.CC52G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PAG.M0.8GL.CC52G
Număr parc PAG.M0.8GL.CC52G Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3725 pcs Fișa cu date PAG.M0.8GL.CC52G.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți M08 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serie 1P
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -50°C ~ 150°C Numărul de poziții 8
Tipul de fixare Push-Pull, Detent Lock descriere detaliata 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 5A Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Gray
Deschiderea cablurilor 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Materialul din spate, placarea Polysulfone (PSU)