PAG.M0.8GL.AC65AZ
Prezentarea produsului
Număr parc: PAG.M0.8GL.AC65AZ
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Foi de date: PAG.M0.8GL.AC65AZ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PAG.M0.8GL.AC65AZ
Număr parc PAG.M0.8GL.AC65AZ Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2815 pcs Fișa cu date PAG.M0.8GL.AC65AZ.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți M08 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serie 1P
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -50°C ~ 150°C Numărul de poziții 8
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Introduceți materialul Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Caracteristici Backshell Tipul de fixare Push-Pull, Detent Lock
descriere detaliata 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Ratingul curent 5A
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare Blue, Gray Deschiderea cablurilor 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PAG.M0.8GL.AC52RZ
PAG.M0.8GL.AC52RZ
Producători: LEMO
Descriere: CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
In stoc: 6597 pcs
Descarca: PAG.M0.8GL.AC52RZ.pdf
RFQ
PAG.M0.8GL.AC65J
PAG.M0.8GL.AC65J
Producători: LEMO
In stoc: 3613 pcs
Descarca: PAG.M0.8GL.AC65J.pdf
RFQ
PAG.M0.8GL.AC65A
PAG.M0.8GL.AC65A