PAG.M0.6TL.CC39N
Prezentarea produsului
Număr parc: PAG.M0.6TL.CC39N
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP
Foi de date: PAG.M0.6TL.CC39N.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PAG.M0.6TL.CC39N
Număr parc PAG.M0.6TL.CC39N Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5402 pcs Fișa cu date PAG.M0.6TL.CC39N.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți M06 Shell Material Polyetherimide (PEI)
Shell Finish - Serie 1P
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -50°C ~ 170°C Numărul de poziții 6
Tipul de fixare Push-Pull, Detent Lock descriere detaliata 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 6A Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Black
Deschiderea cablurilor 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Materialul din spate, placarea Polyetherimide (PEI)