PAG.M0.4TL.AC52NZ
Prezentarea produsului
Număr parc: PAG.M0.4TL.AC52NZ
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Foi de date: PAG.M0.4TL.AC52NZ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PAG.M0.4TL.AC52NZ
Număr parc PAG.M0.4TL.AC52NZ Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3233 pcs Fișa cu date PAG.M0.4TL.AC52NZ.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți M04 Shell Material Polyetherimide (PEI)
Shell Finish - Serie 1P
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -50°C ~ 170°C Numărul de poziții 4
Tipul de fixare Push-Pull, Detent Lock descriere detaliata 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 8A Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Black
Deschiderea cablurilor 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Materialul din spate, placarea Polyetherimide (PEI)