PAG.M0.4NL.AC39R
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PAG.M0.4NL.AC39R
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Foi de date: PAG.M0.4NL.AC39R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PAG.M0.4NL.AC39R
Număr parc PAG.M0.4NL.AC39R Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6053 pcs Fișa cu date PAG.M0.4NL.AC39R.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți M04 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serie 1P
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -50°C ~ 150°C Numărul de poziții 4
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull, Detent Lock descriere detaliata 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 8A Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Black, Red
Deschiderea cablurilor 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Materialul din spate, placarea Polysulfone (PSU)