PAG.M0.2GL.AC39AZ
Prezentarea produsului
Număr parc: PAG.M0.2GL.AC39AZ
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
Foi de date: PAG.M0.2GL.AC39AZ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PAG.M0.2GL.AC39AZ
Număr parc PAG.M0.2GL.AC39AZ Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3629 pcs Fișa cu date PAG.M0.2GL.AC39AZ.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți M02 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serie 1P
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -50°C ~ 150°C Numărul de poziții 2
Tipul de fixare Push-Pull, Detent Lock descriere detaliata 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 10A Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Blue, Gray
Deschiderea cablurilor 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Materialul din spate, placarea Polysulfone (PSU)