PAA.M0.6NL.AC52Z
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PAA.M0.6NL.AC52Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Foi de date: PAA.M0.6NL.AC52Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PAA.M0.6NL.AC52Z
Număr parc PAA.M0.6NL.AC52Z Producător LEMO
Descriere CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3749 pcs Fișa cu date PAA.M0.6NL.AC52Z.pdf
Voltaj - terminare Solder Cup
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți M06 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serie 1P
ambalare Bulk Orientare A
Temperatura de Operare -50°C ~ 150°C Numărul de poziții 6
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull, Detent Lock descriere detaliata 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 6A Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Black
Deschiderea cablurilor 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Materialul din spate, placarea Polysulfone (PSU)