GSC.1S.290.ND76Z
LEMOLEMO
LEMO
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GSC.1S.290.ND76Z
Producator / Marca: LEMO
Descrierea produsului CABLE GRIP 7.2-7.6MM M9 BRASS
Foi de date: GSC.1S.290.ND76Z.pdf
  • Mesaj
Specificațiile GSC.1S.290.ND76Z
Număr parc GSC.1S.290.ND76Z Producător LEMO
Descriere CABLE GRIP 7.2-7.6MM M9 BRASS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6738 pcs Fișa cu date GSC.1S.290.ND76Z.pdf
Tip Cable Grip Dimensiune de filet M9x0.6
Serie 1S Dimensiunea gaurii panoului -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Brass
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP50
include Collet Nut descriere detaliata Cable Grip 0.28" ~ 0.30" (7.2mm ~ 7.6mm) Brass M9x0.6 Silver
Conduit Hub Size - Culoare Silver
Diametrul cablului 0.28" ~ 0.30" (7.2mm ~ 7.6mm)